Кількість нових хворих на COVID-19 у Скала-Подільській ОТГ зростає

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10 вересня 2020 року в Україні зафіксовано 2 582 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Наразі  виявлено 76 712 активних хворих на COVID-19.

Загалом в  Україні 145 612 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 023 летальні, 65 877 пацієнтів одужали. Проведено 1 778 483 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужали 1 174 пацієнти.

Захворюваність та інфікування в Скала-Подільській громаді також зростає з кожним днем, що пов’язане з мутацією вірусу та порушенням санепідрежиму громадян. Так, станом на 10.09.2020 року в громаді зафіксовано 21 випадок COVID-19 (Скала-Подільська-8, Іванків-5, Гуштин-3, Бережанка-3, Лосяч-1). Усі хворі знаходяться на стацлікуванні в інфекційному відділенні Борщівської лікарні. Стан їх стабільний. Сімейними лікарями та працівниками лабораторного центру визначені контактні особи та проводяться санепідзаходи та просвітницька робота.

Адміністрація КНП «Скала-Подільське ТМО», колектив закладу наполегливо просять дотримуватись рекомендацій МОЗ України щодо самоізоляції та дотримання санітарних вимог.

Зичу міцного здоров’я!

Керівник КНП «Скала-Подільське ТМО»  Вараниця М.В.