Вже відомо, хто балотується на посаду селищного голови та депутатів Скала-Подільської селищної ради

Дата: 26.09.2020 22:05

24 вересня 2020 року був останній день реєстрації кандидатів на посаду селищного голови та у депутати селищної ради на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

І вже 25 вересня  Скала-Подільська селищна ТВК оприлюднила імена усіх кандидатів, які балотуються до нашої  ради.

Отож, хто претендує на владу в громаді?

Відповідно до протоколу та постанов Скала-Подільської селищної територіальної виборчої комісії, на посаду селищного голови є 6 кандидатів.

Також маємо 59 кандидатів у депутати селищної ради. Із них:

24 – шляхом самовисування

5 – за поданням Політичної партії «Слуга народу»

7 – за поданням Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

10 - за поданням Політичної партії «Українська Галицька партія»

5 – за поданням Всеукраїнського об'єднання  «Свобода»

5 - за поданням Політичної партії «Голос»

2 – за поданням Політичної партії «Європейська Солідарність»

1 – за поданням Політичної партії «За майбутнє»

Кандидати на посаду селищного голови Скала-Подільської селищної ради

на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

Прізвище, ім’я, по батькові