Негода випробовує на міць

Дата: 12.02.2021 14:23

Тиждень, що завершується, випробовував на міць матеріальні та фізичні ресурси: льодовий дощ раптово змінився снігопадом, до якого додалася хуртовина. Лютий повністю виправдовує назву місяця року. До честі працівників комунальної служби територіальної громади, вони доклали всіх зусиль – технічних та людських, аби забезпечити зручності для мешканців. Позитивно спрацювали працівники фірми, що обслуговують магістральні дороги краю. До прочищання доріг долучилися  керівники фермерських господарств, які потурбувалися про  до діяльності під”їзди до закладів освіти, соціально-культурного призначення.

Разом з тим, чимало претензій до фірми «Техно-буд-центр», яка виграла тендер на обслуговування місцевих доріг, але у період зимової негоди не виконали своїх  зобов”язань.