Дні жалоби

Дата: 12.08.2022 08:57

Відповідно до  розпорядження селищного голови №178   від 12.08.2022 року  на території громади 12-13 серпня оголошено траур  на знак скорботи за загиблим в районі бойових дій з російськими окупантами нашим земляком Віктором МИРОНЧУКОМ.
  Просимо у Дні жалоби керівників комунальних установ, організацій та інших закладів, незалежно від форми власності, приспустити Державний прапор України з траурною стрічкою. Заборонено проводити розважальні заходи та публічне прослуховування музики.
  Інформуємо громадськість про те, що звершення чину поховання загиблого воїна-патріота, колишнього селищного голови, голови Скала-Подільської територіальної громади Віктора Мирончука відбудеться 13 серпня об 11 годині у приміщенні селищного будинку культури.
 Схилімо голови у скорботі та щирій молитві за його душу. Герої не вмирають – вони живуть у нашій пам’яті! Слава Героям!