Гучно колядували та щедрували у Чорткові

Дата: 13.02.2023 13:25

Учора у центрі Чорткова відбулося фольклорно-обрядове свято розколяди, що завершило цикл новорічно-різдвяних свят. З великої сцени лунали традиційні колядки, щедрівки та віншування. Відрадно, що серед численних колективів та окремих виконавців гарно виступив фольклорний ансамбль  «Намисто»    з Іванкова (керівник Людмила Гричух).  На викладках селищної територіальної  громади були представлені ляльки-мотанки Дитячого парку (Валентина Стефина), картини Євгена Шпака, а також смаколики та козацький стіл, організований працівниками освіти та культури.  Особливого настрою додавали гарна погода, святкове піднесення та майстерність Людмили Гричух, художнього керівника Іванківського будинку культури, яка була ведучою  заходу. Із  головою Скала-Подільської громади Ігорем Лободою та членами делегації спілкувалися голови Чортківських РВА та районної ради. Зібрані кошти у сумі 1873 грн. передано на потреби Збройних сил України.