День Українського козацтва та День захисника України

Дата: 11.10.2017 22:18

Дорогі  воїни Української Повстанської Армії, учасники національно-визвольної боротьби ОУН-УПА, Майдану і захисники України!

14 жовтня 2017 р.

Запрошуємо Вас на заходи з нагоди 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії, Дня Українського козацтва та    Дня захисника України.

11.00.год. – виїзд до місця ймовірного поховання Р. Шухевича (берег р.Збруч), для посадки дерев (75 дубів) на честь 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії.

(збір біля селищної ради до 11.00.год.)

13.30.год.- святкова хода за участю героїв УПА, учасників АТО та громадськості селища та об’єднаної територіальної громади.

(початок ходи від автобусної станції )

14.00.год. - мітинг – панахида біля могили воїнам УПА (біля фортеці).