Літературно-музичний  вечір  поетеси  Лесі  Любарської

Дата: 06.02.2018 14:36

4-го  лютого  у  приміщенні  Скала-Подільського  будинку  культури  відбувся  літературно-музичний  вечір  нашої  землячки, Почесного  працівника  культури  України, поетеси  Лесі  Любарської .  У  концерті  прийняли  участь  учні  вокального  класу  викладача  Скала-Подільської  ДМШ  Ірини  Івасєчко  та  викладацький  вокальний  ансамбль  «Мелодія»,  читці  поезії – учні  Скала-Подільської  ЗОШ  І-ІІ ст., яких  підготувала  вчитель  мови  та  літератури    Людмила  Перепічка, а  також  запрошенні  гості – Людмила  Гречух  та  Ореста  Бульдяк, які  теж  нас  порадували  віршами  Лесі  Любарської.

Я  щиро  вдячний  всім,  хто  доклався  до  організації  цього  дійства.  Це  і  нашим  учням, і  їхнім  батькам, викладачам  музичної  школи, читцям  поезії, головному  організатору  і  ведучій  концерту  Ірині  Івасєчко,   Лесі  Михайлівні  за  її  поетичну  творчість,  її  талант. І  радіємо, що  ми  перші, як  наголосила  Леся  Михайлівна,  побудували  концерт  виключно  на  її  творах.

Що  можна  сказати  про  цей  мистецький  захід ?  Концерт  відбувся  з великим  успіхом.  Про  що  свідчать  вдячні  відгуки  слухачів  і  після  концерту,  і  на  сторінках  соціальних  мереж. А  найголовніше – це  гарячі  очі  наших  учнів  після  концерту, старанність  і  артистизм  учасників  під  час  концерту, адже  кожна  дитина  вкладала  душу  у  своє  виконання  пісень  і  віршів.

На  мою  думку – це  показник  того,  що  в  нашій  громаді  ростуть  діти  і  є  ще  дорослі  люди,  для  яких  не  тільки  матеріальні  цінності  є  важливіші  за  все, а  й  духовна  сторона  розвитку  займає  значну  частину  життя.

А  ще  вдячний  глядачам  концерту,  які  відгукнулися  на  наше  запрошення  і  змогли  виділити  кілька  годин  свого  часу  для  того,  щоб  доторкнутися  до  МИСТЕЦТВА.

P.S.  Більше  фотографій  шукайте  на  сайті  Скала-Подільської  дитячої  музичної  школи              https://skaladms.blogspot.com

Директор  ДМШ  В.Кустіцький