Всесвітній день донора крові

Дата: 14.06.2017 15:28

Донорська кров рятує життя і допомагає вилікуватися від важких хвороб, тому люди, які готові добровільно стати донорами крові, роблять благородний крок і гідні поваги. Саме на їх честь, а також з метою залучення уваги до питання про потреби людства в отриманні безпечної крові, був встановлений Всесвітній день донора крові, який відзначають 14 червня.

З початком військових дій донорство в Україні є справою вкрай важливою, так як дає можливість не лише словами, а й вчинками підтримати наших захисників, які боронять територіальну цілісність держави.

3 квітня 2017 року з ініціативи Скала-Подільської самооборони за підтримки селищної ради, на території Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади було оголошено акцію: «Здай кров – врятуй життя», яка закликала жителів нашої громади здавати кров для порятунку поранених бійців АТО.

Протягом двох місяців донорами стали

-  жителі Скали-Подільської:

Шашкін В.А., Мирончук В.П., Федоровський А.В., Санчук В.О., Войцехівський В.Р., Дудник Ю.П., Маковський Ю.В., Різуник О.М., Бриндас І.І., Дорож А.А., Гуцал Г.М.,

- житель села Лосяч:

Шиян О.О.

- жителі села Іванків:

Мачульський В.Р., Паламар В.Б., Миськів В.Ю., Мачульський В.Д., Стадник Р.М., Томин В.І., Вовчук В.В., Ратушняк Т.В.

- жителі села Бережанка:

Стасюк О.І.,  Вахра С.І.

- жителі села Турильче:

Ільєв Р.В.,  Лазарук В.В., Дробик М.М.

- житель села Нивра:

Волощук В.Г.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто здав кров задля доброї справи.

А також хочемо передати естафету Борщівській об’єднаній територіальній громаді та громаді села Іване-Пусте.

Сподіваємось, що наше започаткування знайде підтримку і серед  інших громад та благородний вчинок людей, які бажають стати донором, допоможе врятувати не одне людське життя.