Житлово-комунальне господарство

"ДОРОГА ВОДА"

Ми всі звикли до такого блага, як вода в оселі. Рідко хто  предметно  замислюється, якою ціною вона(вода)  потрапляє до наших домівок. Скала-Подільська  у даному випадку не є виключенням - старе обладнання, прогнивші магістралі  віком  15-30 років. Центр Скали-Подільської забезпечувався водою через водонапірну вежу (вік вежі 45-50 років).

У силу об’єктивних, суб’єктивних обставин та за віком(фізичний знос) водонапірна вежа знаходиться  в аварійному стані (заключення експерта про аварійний стан вежі, яка у будь-який час може зруйнуватися).На протязі всього періоду експлуатації, роботи по збереженні,  ремонту вежі не проводились.

Ремонт та реставрація даного об’єкту коштує від 430-780 тис. грн. Де знайти такі величезні кошти, щоб зберегти технічну  можливість подавати воду для населення? У бюджеті ОТГ таких коштів не передбачено, та шукати їх немає часу.

Адміністрація ОТГ та ККП Скала-Подільської звернулася за допомогою до підприємств ОТГ  про допомогу та співфінансування.

Керівники ДП «Дінтер Україна Скала» вникли в нашу проблему, залучили фахівців з даної галузі, замовили та оплатили власним коштом нове, сучасне обладнання автоматизованої  подачі води населенню загальною вартістю близько 150 тис.грн. Швидко, якісно, гостро розуміючи стан справ, вирішили існуючу проблему.

Окрім того, зараз є необхідність заміни старої водяної  магістралі від скважини до розподільчого вузла, а це ще близько 200 метрів земляних робіт, водогонні труби, з’єднання тощо… І в цій частині  ДП «Дінтер  Україна Скала» заручилось підтримкою з метою співпраці з адміністрацією ОТГ та Скала-Подільського ККП.

Отож, дякуючи підприємству, яке не байдуже до проблем нашої громади (окрім створених робочих місць, це підприємство є бюджетоутворюючим) населення залишається з водою, майже не  відчувши незручностей та  проблемності ситуації.

Дякуємо  ДП « Дінтер Україна Скала» за розуміння, оперативне  вирішення проблеми та небайдужість до потреб населення ОТГ.

P.S.  Нам споживачам!  Вода в оселі - це зручність та комфорт, які, як Ви зрозуміли,  коштують не дешево. Закликаємо відноситись до цього ресурсу бережливо, економно та вчасно оплачувати цю послугу!

Скала-Подільський ККП заснований у 1992 році Скала-Подільською селищною радою.

Комбінат комунальних підприємств надає населенню смт. Скала-Подільська наступні послуги:

• водопостачання;
  • вивезення сміття зі сміттєзвалищ (військове містечко, центр селища);
  • вивезення сміття від населення та юридичних осіб (приватний сектор, підприємці, підприємства, організації, у тому числі бюджетні);
  • ремонт та обслуговування системи водопостачання та водовідведення (центральні мережі та точки підключення до них);
  • ремонт та обслуговування мереж від точки підключення по приміщеннях споживачів (заміна змішувачів, кранів) ККП може обслуговувати лише після оформлення заявки та попередньої оплати послуг у касу ККП;
  • ремонт під’їздів, обслуговування та поточний ремонт дахового покриття (у будинках мешканці яких оплачують згідно договору).

Фонд заробітної плати ККП за квітень – 65,1 тис. грн.

ЄСВ 22 % (єдиний соціальний внесок) – 14,3 тис. грн.

Підприємство є госпрозрахунковим та дотаційним селищною радою (дотація на водопостачання).

Преміювання працівників не передбачено та не здійснюється.

Середньомісячні показники господарської діяльності Скала-Подільського ККП:​

дохід

• продано води – 4100 м3 на суму – 38 800,00 грн.

витрати

• затрати на оплату праці – 19 500,00 грн.
  • ЄСВ – 3 950,00 грн.
  • електроенергетика – 22 300,00 грн.
  • матеріали – 12 000,00 грн. поточний ремонт водопроводу, заміна люків),
  • податки (надра, спецводокористування, екологічний податок) – 2 500,00 грн.
  • адміністративні витрати (послуги банку, послуги зв’язку, канцтовари, відряджувальні, зарплата адмінапарату) – 14 500,00 грн. + ЄСВ – 3 190,00 грн.
  • пільгова пенсія – 366,36 грн.
  • паливно-мастильні матеріали – 1 020,00 грн.

Вивезення ТПВ від населення

дохід

• 5 000,00 грн.

витрати

• затрати на оплату праці – 4 200 грн,
  • ЄСВ – 925,00 грн,
  • паливо – 4 550,00 грн.
  • матеріали – 400,00 грн.

Витрати на утримання апарату Скала-Подільського ККП:

Назва посад

Машиніст крана автомобільного

Тракторист

3 300,00

Скала-Подільський ККП та ДП «Благоустрій» вітають скалечан з прийдешніми святами Великодня! Бажаємо Всім міцного здоров’я, мирного неба, здійснення мрій!

Користуючись нагодою хочемо подякувати всім не байдужим односельцям, які приймали участь у проведені порядку та благоустрою в «нашій оселі» - рідній Скалі-Подільській.

Окрема подяка односельчанам, які залучались на роботи через Борщівський центр зайнятості, спортивно-оздоровчому клубу «Скеля» на чолі із Денисовим М., Червоноокій А., дівчатам з «3» та «7» будинків «військового містечка».

Дякуємо що Ви не залишаєтесь байдужими до проблем нашого селища та знайшли час і можливість для наведення порядку!

Ще раз Всіх з світлим святом Великодня! Христос Воскрес!

Скала-Подільський ККП

ДП «Благоустрій»