Положення про курси підвищення кваліфікації посадових осіб (службовців) місцевого самоврядування при виконавчому комітеті Скала-Подільської селищної ради

Дата: 01.02.2018 00:21

« Затверджено»

рішенням виконавчого

комітету селищної ради

№ ____від ________2017 р.

В.П. Мирончук

ПОЛОЖЕННЯ

I. Загальні положення

Децентралізація влади в Україні призводить  до суттєвих змін  структури місцевого самоврядування, змісту, організації форм і методів роботи, що викликає актуальність оновлення системи підвищення кваліфікації, запровадження навчань які забезпечуватимуть якісне виконання своїх посадових інструкцій,не нестимуть бюджетних затрат та дадуть змогу працівникам навчатись без відриву від виробництва.

Основною метою підвищення кваліфікації працівників є вдосконалення професійної підготовки внаслідок поглиблення, розширення та оновлення спеціальних знань та вмінь.

Завдання курсів підвищення кваліфікації працівників ОМС є формування їх методологічної та теоретичної компетентності, вмінь використання новітньо-інформаційно-комунікативних технологій.

II. Нормативно-правове забезпечення

Основу нормативно-правового забезпечення курсів працівників ОМС становлять наступні документи:

1. Конституція України;

2. Закони України "Про місцеве самоврядування в Україні»". "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", "Про звернення громадян",та інші нормативно-правові акти,що регламентують діяльність тієї,чи іншої служби, навчальні плани, тренінги Програми «DOBRE».

III. Організація курсів

Кожен працівник ОМС охоплюється навчаннями не рідше одного разу за п'ять років.

Проходження курсів є необхідною умовою для  визначення рівня  професійної кваліфікації службовців ОМС.

Після закінчення курсів слухачам видаються посвідчення зразка затвердженого виконавчим комітетом.

Тривалість курсів визначаються за їх специфікою, відділом правового супроводу діяльності ОМС та кадрового забезпечення.

Курси діють у режимі роботи селищної ради.

IV. Зміст і форми проведення курсів

1. Зміст підвищення кваліфікації  працівників  передбачає включення новітніх технологічних процесів розвитку ОТГ,в тому числі включає в себе процеси навчань організованих Програмою «Добре»,  та соціально-економічних тенденцій, вдосконалення форм і методів роботи, запровадження сучасних активних методик.

Структура, зміст, обсяг та розподіл академічних годин між основними формами занять визнається  навчальними планами.

III. Планування навчального процесу

Основними документами планування навчального процесу є план-графік та програми підвищення кваліфікації розроблені відділом правового супроводу діяльності ОМС та кадрового забезпечення.

IV. Форми організації навчання

Основними формами реалізації навчального процесу є:  семінари, практичні заняття,самостійна робота.

Семінарське заняття - вид навчального заняття, коли відділ організує активне обговорення проблеми за попередньо визначеними питаннями. Перелік тем семінарських занять визначається робочою програмою. План семінару готує відділ правового супроводу діяльності ОМС та КЗ, він же забезпечує підготовку слухачів щодо його проведення. Проводиться в кабінеті завідувача відділом правового супроводу діяльності ОМС та КЗ .

Практичне заняття - вид навчального заняття, коли керівник організує обговорення слухачами базових теоретичних положень, формує вміння і навички їх практичного застосування.

Самостійна робота  є одним з засобом засвоєння змісту програм підвищення кваліфікації. Організується І всебічно забезпечується на всіх етапах підвищення кваліфікації.

Зміст самостійної роботи працівника та її обсяг визначається програмами підвищення кваліфікації  розробленими відділом правового супроводу діяльності ОМС та кадрового забезпечення, навчально -  методичними матеріалами, відповідно до визначених модулів.

Навчальний план

курсів підвищення кваліфікації працівників апарату виконавчого комітету селищної ради  за формою навчання без відриву від виробництва, розробленою відділом правового супроводу діяльності ОМС та кадрового забезпечення виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради

Навчальні  теми

Лекції