Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Конкурс

З метою забезпечення ефективності формування футбольної команди Скала-Подільської ОТГ у плані розроблення можливих варіантів форми футболістів з 12 травня 2017 року виконавчий комітет селищної ради оголошує конкурс на емблему муніципального футбольного клубу «Скала-Айва».

На першому етапі, який триватиме до 25 травня, учасники конкурсу можуть подати свої варіанти емблем спеціалісту селищної ради - Альбертовичу Юрію Ростиславовичу, або вислати на електронну адресу: skpodselrada@meta.ua (ескіз повинен подаватися в растовому форматі JPEG, розмір файлу – не менше 1200 пікселів по більшій стороні, фон білий, sRGB). Емблема має бути сучасною, презентабельною, пов’язувати воєдино історію Скала-Подільської ОТГ та асоціюватися із нашим футбольним клубом.

Конкурсна комісія обере 3 найкращі варіанти пропонованих емблем.

У другому етапі, який відбудеться з 25 травня до 10 червня включно, на офіційному веб-сайті Скала-Подільської ОТГ всі бажаючі зможуть проголосувати за одну із 3-х емблем запропонованих конкурсною комісією.

Переможці конкурсу отримають грошову винагороду:

  • за І місце – 500 грн.
  • за ІІ місце – 200 грн.

 

Шановні вболівальники!

Не будьте байдужими до спортивного життя громади, прийміть участь у конкурсі, запропонуйте свій варіант емблеми з якою команда здобуватиме перемоги!« повернутися до списку новин