Оголошення

Скала-Подільська  селищна  рада повідомляє  про  те,  що  розпочинається обговорення   проекту містобудівної документації «Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (кадастровий  номер  6120855700:02:002:0573) за адресою : смт. Скала-Подільська  по вул. Кам’янець-Подільська, 1»

Проект містобудівної документації розробляється з метою визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки з наступними техніко-економічними показниками:

• Площа ділянки – 0,3075 га;
  • Площа забудови – 2035,0 м2;
  • Щільність забудови – 67%

Замовник: Виконавчий комітет Скала-Подільської селищної ради.

Розробник: Фізична особа-підприємець Унгурян Микола Іларійович.

Підстава для розроблення: Рішення Скала-Подільської селищної ради №947/24-2017 від 16.11.2017р.

Проект містобудівної документації знаходиться у землевпорядника Скала-Подільської селищної ради.

Пропозиції приймаються до «_11_» _березня  2018 року.

Зауваження  та  пропозиції  надавати в  Скала-Подільську  селищну  раду  за  адресою :  смт.  Скала-Подільська, вул. І.Франка, 2Е , або тел. 5-11-31  Електронна адреса  skpodselrada@meta.ua

Гаврилів С.В.