Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Скала-Подільська громада відзначала Міжнародний День захисту дітей

Кожного року 1 червня ми відзначаємо свято наших маленьких громадян – День захисту дітей. Діти – це продовження нас самих, наша радість, наше майбутнє. Обов’язок громади, шкіл, родин дбати про розвиток інтересів і здібностей юних українців, забезпечити їх належним рівнем виховання та дотриманням прав дитинства.

Скала-Подільська об’єднана територіальна громада приєдналася до святкування цього свята, а саме: смт. Скала-Подільська, с. Іванків, с. Нивра, с. Гуштин, с. Лосяч. Рішенням виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради від 20 травня 2016 року № 67 «Про святкування в Скала-Подільській об’єднаній територіальній громаді міжнародного Дня захисту дітей» був затверджений план та кошторис проведення святкових заходів.

Святкування цього дня розпочалось святковим концертом і продовжилось виступом дитячих колективів, флешмобом, спортивними естафетами, різноманітними дитячими іграми, змаганнями з тенісу та шашок. Найбільше діткам сподобався конкурс малюнку на асфальті, де їхній уяві не було меж. Наприкінці свята відбулося нагородження маленьких переможців: солодощами, книжками-розмальовками, дитячими м’ячиками, ручками та блокнотами. В цей день дорослі змогли відволіктись від буденних проблем та разом із своїми дітками приємно провели час, а організатори свята отримали найбільшу винагороду – дитячі посмішки.

Для деяких сіл святкування Дня захисту дітей було проведено вперше і селищна рада докладе максимальних зусиль, щоб дане свято проводилось кожного року у кожному селі громади.« повернутися до списку новин