Дата: 29.12.2017 09:00

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

У переддень Нового 2018 року бажаю миру! Миру в нашій Україні, кожній родині та кожній домівці.

2017 рік уже ввійшов в історію Скали-Подільської, історію, яка творилася  спільними діями, вчинками, досягненнями , перемогами у тісній співпраці з громадськими організаціями та нашими міжнародними партнерами.

Висловлюю подяку всім, хто наполегливою щоденною працею сприяв примноженню надбань та іміджу громади, підвищенню авторитету не тільки на місцевому, а й на всеукраїнському рівні.

У 2018-ий рік прямуємо з новими планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Упевнений: тільки наша згуртованість, об’єднані зусилля дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення.

Бажаю, щоб для всіх нас цей рік став кращим, приніс добре здоров’я, достаток, багато радісних днів. Для нашої громади нехай він буде роком справжнього економічного піднесення, результати якого відчує кожен житель громади.

Нехай Новий 2018 рік увійде у Ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє Ваші родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвому шляху.

Веселої коляди та смачної куті!

Господнього благословення, міцного здоров’я, добробуту, достатку та спокою нашим родинам!

З найкращими побажаннями селищний голова   Мирончук В. П.