Нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів

17 серпня 2017 року відбулась нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів.Під час роботи опрацьовано нормативно-правові документи щодо організованого початку 2017/2018 навчального року. Директорами шкіл звернено увагу на реформування освітньої галузі Скала-Подільської ОТГ в умовах децентралізації; створення фундаменту успішності учня в умовах Нової української школи.

Також керівниками навчальних закладів розглянуто матеріали виступу Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич « Про підготовку навчальних закладів до нового навчального року» та методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у ЗНЗ у 2017/2018 навчальному році, підготовлених спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.