Дата: 09.02.2018 09:19

Скала-Подільської селищної ради повідомляє про те, що розпочинається  обговорення (розгляд  та  врахування  пропозицій  громадськості)  «Детального плану території забудови земельної  ділянки за межами  населеного  пункту с.Гуштин на  території  Скала-Подільської  селищної  ради для  розміщення  та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних  будівель  та  споруд  підприємств  переробної, машинобудівної  та  іншої  промисловості ( сушільний цех  лікарської  сировини)  Борщівського  району  Тернопільської  області.

Детальний  план розроблений  з метою зміни цільового  призначення  земельної  ділянки  загальною  площею – 4,0422 га.

Замовник: Виконавчий комітет Скала-Подільської селищної ради.

Розробник: Районне комунальне підприємство «Заліщикипроект»

Підстава для розроблення: Розпорядження голови РДА від01.11.2017 року № 356 та рішення Скала-Подільської селищної  ради від 23.10.2017 року № 912/23-2017

Детальний  план  знаходиться у Скала-Подільській селищній раді.

Пропозиції приймаються до «_11_» __березня_ 2018 року.

Зауваження  та  пропозиції  надавати в  Скала-Подільську  селищну  раду  за  адресою :  смт.Скала-Подільська, вул. І.Франка, 2Е, або тел. 5-11-31 Електронна адреса -  skpodselrada@meta.ua

Гаврилів С.В.