30 років пам’яті

Дата: 25.04.2016 10:18

Фото без опису26 квітня минає 30 років з дня, коли на Чорнобильській АЕС вибухнув реактор. Чисте небо закрили чорні хмари, які за своїми хімічними сполуками здатні знищувати все живе.

Для ліквідації цього страшного лиха було направлено сотні наших земляків, які самовіддано робили все можливе, щоб не дати розповсюджуватись по всьому світі радіоактивній речовині.

У ліквідації з перших днів в цій катастрофі брали участь і наші земляки. До таких якраз належить житель смт. Скала-Подільська Ігор Лукаш, який в складі ліквідаторів в квітні 1986 року приймав участь у приборкуванні страшної катастрофи. На даний час являється учасником бойових дій отримавши інвалідність (інвалід ІІ групи).

Таких у нашій об’єднаній територіальній громаді є чимало і тому селищна рада пам’ятає про подвиги чорнобильців і по мірі можливості надає матеріальну допомогу та не забуває про всіх своїх героїв Чорнобиля.

Нехай ніколи не повториться таке лихо, бо біль у серці кожного зберігається навічно.