До уваги населення Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади

Дата: 03.01.2018 10:37

З 2 січня 2018 року розпочав свою роботу державний реєстратор Скала-Подільської селищної ради .

Розпорядженням голови на дану посаду призначено Івасєчко Аллу Богданівну.

Графік роботи:

Понеділок з 8:00 год  до 15:00 год;

Вівторок з 8:00 год  до 15:00 год;

Середа з 8:00 год  до 15:00 год;

Четвер з 8:00 год  до 15:00 год;

П’ятниця – архівний день.

Вихідні дні – субота, неділя.

Перерва на обід з 13:00 год  до 14:00 год

Прийом громадян здійснюється у приміщенні Скала-Подільської селищної ради (вул. Івана-Франка, 2 Е) у кабінеті відділу правового супроводу діяльності ОМС та КЗ.

Телефон для довідок:   5-11-31

Державний реєстратор надає послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно,  їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

За державну реєстрацію права власності на нерухоме майно справляється адміністративний збір у такому розмірі:

1. за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (крім випадків державної реєстрації права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс):
  • у строк 5 робочих днів – 0,1 розміру прожиткового мінімума для працездатних осіб (180 грн.);
  • у строк 2 робочі дні – 1 прожитковий мінімум для працездатних осіб(1760 грн.);
  •  протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви – 2 прожиткових мінімума для працездатних осіб (3 520 грн.) ;
  • протягом 2 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви – 5 прожиткових мінімума для працездатних осіб (8 810 грн.);

2) За державну реєстрацію інших речових прав, відмінних від права власності (крім іпотеки), у строк, що не перевищує 5 робочих днів – 0,05 розміру прожиткового мінімума для працездатних осіб (90 грн.)