Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Вітання із Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю.

Скала-Подільська об’єднана територіальна громада багата талантами, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Дякуючи щоденній праці працівників будинків культури та клубів, викладачів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно плекаються джерела духовності і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громаді, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Тож від усієї душі дякуємо Вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння.

Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

 

З повагою,

Селищний голова       Мирончук В.П.« повернутися до списку новин