Дата: 14.03.2018 11:24

В п’ятницю 16 березня 2018 року о 11.00 год. в будинку культури відбудеться засідання позачергової двадцять дев’ятої сесії селищної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії вноситься наступний порядок денний:

1. Про внесення змін у рішення селищної ради від 20.12.2017 року № 1017/26-2017 «Про селищний бюджет  на  2018 рік».
  2. Про  передачу коштів управлінню  соціального захисту  у вигляді  міжбюджетного  трансферту.
  3. Про фінансування комунальної  установи  Мельнице-Подільської  селищної  ради «Мельнице-Подільський  територіальний  центр  соціального  обслуговування (надання  соціальних послуг).
  4. Про затвердження  Положення  про Центр  надання  адміністративних  послуг  виконавчого комітету  Скала-Подільської  селищної  ради.
  5. Про  затвердження  Програми  проведення  заходів,  направлених  на  запобігання  та  ліквідацію  африканської  чуми  свиней  по Скала-Подільській  ОТГ  на  2018-2020 роки.
  6. Про  затвердження  детального  території  з подальшим  продажем  права  власності  через земельні  торги,  надання  дозволу  на  виконання  робіт  з  оцінки  за  адресою :  смт. Скала-Подільська  по вул. Кам’янець-Подільська, 1.
  7. Про  продаж  на  земельних  торгах  земельної  ділянки  несільськогосподарського  призначення  площею 0,3075 га  в смт. Скала-Подільська  по вул. Кам’янець-Подільська,1.
  8. Про  продаж  земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення  площею 0,3086 га  в смт. Скала-Подільська  вул. Бережанська, 1/б.
  9. Про  реорганізацію  Скала-Подільського  ТМО  шляхом  виділення  первинної  ланки  надання  медичної  допомоги  у формі  комунального  некомерційного  підприємства.
  10.  Різне.

Запрошуються депутати селищної ради, члени виконавчого комітету, громадськість.