Чемпіонат Тернопільської області з футболу перша ліга.

В першому колі обласного чемпіонату з футболу першої ліги здавалося наша команда набирає оберти у футбольних баталіях, обігруючи своїх  конкурентів у боротьбі за стабільне турнірне становище у верхній частині лідерства .

В другому колі чемпіонату вийшла несподівана «осічка», де наша команда потерпіла декілька поразок поспіль, що в свою чергу десь засмутило, як вболівальників ,тренерів так і самих футболістів.

Однак, як ознака напевне реабілітації 10 вересня наша команда, можна сказати боксерським терміном, «нокаутувала» на виїзді команду з Підволочиського району ФК «Скалат», обігравши з рахунком 3:0, що дало змогу закріпитись на п’ятій сходинці турнірної таблиці.

Попереду наших футболістів чекають ще досить цікаві матчі, а саме: 17 вересня на виїзді з Тернопільським  педагогічним ліцеєм, та три матчі вдома- МФК «Скала – Айва» прийматиме одноосібного лідера першої ліги ФК «Нива» Теребовля, «Тривалети»з Бонівки, та ФК «Трибухівці».

Тож шанси ще не втрачені. Бажаємо успіхів нашим футболістам.