На Тернопільщині обмежують навчальний процес у школах до 7 березня включно

У зв’язку із різким погіршенням погодних умов та пониженням температури по всій Україні обмежують навчальний процес у школах. Таке рішення прийняли під час Всеукраїнської селекторної наради з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України.

Відповідно до їхнього розпорядження в облдержадміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови Тернопільської ОДА Олега Валова.

Під час засідання комісії вирішили обмежити навчальний процес у всіх школах області до 7 березня включно.

Крім того, керівники державних та комунальних установ повинні забезпечити стаціонарні пункти обігріву для населення.