Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Впровадження програми Української Хартії вільної людини в освітній процес

   Педагогічні працівники Скала-Подільської ОТГ, відповідальні за науково-методичний супровід програми впровадження Української Хартії вільної людини (УХВЛ) в навчальних закладах,  заступники директорів шкіл з навчально-виховної,  виховної роботи,   педагоги-організатори 19 березня 2018 року брали участь у просвітницькому  заході (інтерактивні  заняття з елементами  тренінгу, інтелектуальних  випробувань) «Впровадження  Української  Хартії  вільної    людини в освітній  процес», який відбувся у приміщенні Борщівської районної бібліотеки.

   З вітальним словом до учасників звернулася Світозара Хома, завідувач Центру виховної роботи захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО.

   Іван Ковалик  голова ГО «Гуртом», співкоординатор реалізації обласної програми впровадження УХВЛ  в Тернопільській області  зробив акцент на вивченні та застосуванні  Української Хартії вільної людини , як системи формування духовних та моральних цінностей  сучасної молоді; Дмитро Вакуленко, доктор біологічних наук , доцент, завідувач кафедри медичної інформатики ТДМУ ім.. Горбачевського, голова  ради ГО «Центр гармонія», заступник голови ГО «Гуртом» ознайомив з методичним забезпеченням популяризації ідей Української Хартії вільної людини.

   У ході заходу розглядались як теоретичні так і практичні питання, пов’язані з впровадженням Української Хартії вільної людини в освітній процес.

   З учасниками були проведенні тренінгові заняття  з популяризації ідей Української Хартії вільної людини працівниками центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО. Кожен   учасник   отримав  матеріали заходу та сертифікат  просвітницького інтерактивного заходу (з елементами тренінгу) «Громадська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес».

 

 

Л.О.Солтис – заступник

директора з виховної роботи

Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 « повернутися до списку новин