Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті  Героїв Небесної Сотні

Події останніх місяців 2013 і початку 2014 року перетворилися на справжню національну стихію, пробудилась приспана роками українська генерація патріотів.

Мітинг-реквієм, приурочений пам’яті Небесної Сотні, відбувся біля Меморіалу загиблим героям.

До зібрання звернувся селищний голова Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади Віктор Мирончук, який наголосив, що боротьба Майдану ще не завершена, вона потребує наших спільних зусиль.

Тему виступів продовжили голова Самооборони Скала-Подільської громади Юрій Дудник, волонтер Світлана Онищук.

Спільну молитву за світлі душі тих, кого сьогодні оплакує Україна,  відслужили Всечесні Отці – о. Василь Германюк та о. Віктор Голуб.

У виконанні Вікторії Савчак прозвучала пісня «Білі тополі».

Музичний супровід наживо забезпечив духовий оркестр Скала-Подільського Будинку культури (керівник Москавлюк М. В.).

Ведучі заходу – Андрій Гриба, Софія Прокоп’юк  та Наталія Кульчицька висвітлили коротко трагічні події Майдану.

Захід завершився покладанням квітів та запаленням свічок пам’яті загиблим героям Небесної Сотні.

Любов Паламарчук