Діти – майбутнє нашої громади

Дата: 08.05.2017 12:00

5 травня селищний голова Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади Віктор Мирончук представив колективу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів нового директора Пакуляка Ігоря Ярославовича.

У своєму виступі Віктор Павлович зазначив, це одне з кадрових призначень, яке пов’язане з обставинами що склалися, вселяє впевненість базуючись на професіоналізм та довіру колективу навчального закладу. Поряд з цим він заявив, що діти – це майбутнє нашої громади і тому діяльність усіх нас, у тому числі керівників навчальних закладів, формує обличчя Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади.

Селищний голова побажав новому директору успіхів у роботі, взаєморозуміння в колективі та запевнив присутніх, що і в подальшому селищна рада робитеме все можливе, щоб наше підростаюче покоління відчувало турботу з боку новоутвореної громади.