Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Молитва за Україну

    На виконання Указу Президента України від 13.10.2015р. № 580/215 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки», наказу Міністерства освіти і науки України від 28.05.2015р. № 582 «Про схвалення Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді від 16.06.2015р. № 641  та з метою збереження пісенних традицій християнської культури, естетичного та духовного розвитку молодого покоління, популяризації кращих зразків духовної пісні, виявлення та підтримки талановитих виконавців, підвищення їх художнього та виконавського рівня, проведений районний фестиваль духовної пісні «Молитва за Україну», присвячений 130-й річниці з дня народження О.В.Барвінського, серед вокально-хорових колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у двох номінаціях «Хоровий спів», «Вокальне мистецтво» .

Скала-Подільську ОТГ на конкурсі представляли:

  • Скала-Подільський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» вокальний ансамбль «Гармонія» (керівник Москавлюк О.М.) у номінації «Вокальне мистетство»; твори – «За все Тобі я дякую» (духовна пісня), «Дай, Боже, сили нашим солдатам ».Відео тут https://youtu.be/z6rTU1VuDZ8;

 

  • Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів вокальний ансамбль «Ось так!» (керівник Ковдриш І.А.) у номінації «Вокальне мистетство»; твори - «Молитва про Україну», «Десь по світу»;

  • Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ансамбль дівчат «Надія» (керівник Кадуцький В.М.) у номінації «Вокальне мистетство»; Твори - «Молитва за Вітчизну»; «Духовна пісня».

    Рішенням районного журі переможцем визнано учнівський  колектив Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», який буде продовжувати участь у кущовому огляді 20 березня 2018 року в Чортківському Палаці дітей та юнацтва.

 

Відділ освіти« повернутися до списку новин