Дата: 15.08.2017 12:22

В середу 16 серпня 2017 року в селищному будинку культури о 11.00 год. відбудеться засідання двадцять першої сесії сьомого скликання.

Виносимо для ознайомлення проекти рішень відповідно до порядку денного сесії:

1. Про уточнення показників селищного бюджету на 2017 на 2017 рік (пояснювальна записка, додаток).
  2. Про внесення змін у програму забезпечення проведення призову громадян на військову службу та мобілізаційної підготовки на 2017 рік.
  3. Про затвердження тексту договору Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борщівського району.
  4. Про затвердження договору про передачу міжбюджетного трансферту районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Борщівської РДА.
  5. Про внесення змін до штатного розпису виконавчого комітету селищної ради (інспектор по праці).
  6. Про створення сектора з питань державної реєстрації виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради (спеціаліст з державної реєстрації).
  7. Про направлення коштів від пайової участі у розвитку інфраструктури Скала-Подільської селищної ради.
  8. Про звіт відділу правового супроводу та кадрового забезпечення виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради.
  9. Розгляд заяв громадян.
  10. Різне.