Тернопільська область, Чортківський район

Футбольні баталії

Дата: 15.05.2017 12:28
Кількість переглядів: 820

Уже ІІІ тур поспіль футбольна команда нашої громади МФК «Скала-Айва» отримує переконливу перемогу, перемігши у домашньому матчі МФК «Скалат» Підволочиського району 4:1.

Ще до початку матчу селищний голова при зустрічі із вболівальниками представниками громади висловив свою тверду впевненість у перемозі наших футболістів. Все так і сталось. В першому таймі Володимир Павлюк відкрив рахунок вивівши нашу команду вперед, подвоїв рахунок Владислав Тимощук та на закінченя першого тайму Іван Плосконос забив третій гол у ворота суперника і команди пішли на перерву з рахунком 3:0.

У другому таймі після перерви гості дещо активізувались і забили гол у ворота нашої команди, а незадовго до закінчення матчу одинадцятий номер нашої команди Іван Плосконос оформив дубль, забивши четвертий гол у ворота Скалатчан, який у підсумку приніс переконливу перемогу нашій команді 4:1.

По закінчені матчу голова громади Віктор Мирончук привітав футболістів та їх наставників з перемогою і побажав пристойних результатів і в подальшому.

На фото наставники МФК «Скала-Айва» Сергій Калуцький, Богдан Слотвінський, голова громади Віктор Мирончук та спонсор-адміністратор команди Ігор Малюта.