Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Ремонт дороги по вулиці Крушельницької

Через часті прориви водогону, втрату великої кількості води та постійні перебої із водопостачанням, восени 2016 року по вулиці Крушельницької в Скалі-Подільській були розпочаті роботи з капітального ремонту системи водопостачання.

Оскільки ремонт водогону потребував часткової руйнації дороги, мешканці вулиці зазнали незручностей та почали хвилюватися стосовно ліквідації наслідків ремонтних робіт, лунали скептичні зауваження та критика стосовно ремонту дороги.

На сьогодні роботи по капітальному ремонту водопроводу завершені. Начальник ДП «Благоустрій» Биць В.Б. уклав договір підряду із ТОВ «Скала-Подільський спецкар’єр» по проведенню ремонтних робіт дороги по вул. Крушельницької. На даний час робота близька до завершення, дорога зроблена якісно та надійно.

Селищна рада та її структурні підрозділи і надалі будуть здійснювати поточні ремонтні роботи та капітальні вкладення для благоустрою населення, покращувати та розширювати спектр надання послуг, втілювати у життя заплановані заходи соціально-економічного розвитку громади завдяки додатковим повноваженням, які надала нам децентралізація.« повернутися до списку новин