14 жовтня - свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисника Вітчизни і 75-та річниця створення УПА

Дата: 15.10.2017 13:15

14 жовтня ми святкуємо день Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисника Вітчизни і 75-ту річницю створення УПА.
    Цей день у нашій громаді був досить насичений цікавими подіями. Учасники Майдану, воїни АТО, ветерани УПА мали  можливість узяти участь у посадці дубового гаю біля пам'ятного знака Роману Шухевичу на березі Збруча. 75 дубів на честь  75-ї річниці створення УПА висаджено нашими патріотами для майбутніх поколінь. Гуківська громада Хмельницької області долучилася до акції, обсадивши насадження дубів кущами калини. Після цього центром селища пройшла урочиста хода до могили героїв УПА, де відбувся мітинг-панахида.

У рамках святкування ветеранам Української Повстанської Армії Хомі Павлу Миколайовичу з Гуштина і Грабчаку Йосипу Михайловичу зі Скали-Подільської, жителям села Турильче: Демків Марії Миколаївні та Візнюку Володимиру Мар’яновичу, а також учасникам бойових дій у зоні АТО всіх населених пунктів об'єднаної територіальної громади вручено грошові премії.