Вітаю з Днем Державного Прапора України!

Державний прапор - це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом 26 років незалежної України.

Прапор - це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. З синьо-жовтим прапором ми добилися незалежності і відновили власну державу.  Під синьо-жовтим прапором наші безстрашні воїни захищають країну від агресора. Це свято встановлено на честь багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України. Нехай же він і надалі об'єднує українців від сходу до заходу і з півночі до півдня.

Закликаю вас берегти стяг як важливу національну святиню!

Наш державний прапор оточений багатовіковою славою, він вінчав великі перемоги, найважливіші події в житті країни.

Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить державний гімн і майорить державний прапор.

Бажаю всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо Вітчизни!

Селищний голова  Мирончук В.П.