Реформи в освіті розпочинаються з дошкільної освіти

Проведено секційне засідання конференції педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів Скала-Подільської селищної ради на базі Скала-Подільського ДНЗ № 1 ясла-садка «Барвінок».

Головою методичного об’єднання з дошкільної освіти Яковець Н. А. звернено увагу на стан та перспективи розвитку дошкільних закладів громади; спільно з директорами дошкільних навчальних закладів опрацьовано інструктивно-методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України від 13.06.2017 р № 1/9-322 щодо особливостей організації роботи дошкільних навчальних закладів у 2017/2018 навчальному році; визначено основні розділи планування та організації національно-патріотичного виховання в дошкільних навчальних закладах.