Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Львівське сміття вже у Скалі-Подільській

   В ніч на 29 березня 2017 року на території сміттєзвалища, яке виділено ВАТ «Дінтер Україна Скала» було висипано сміття. Під час огляду було виявлено чеки та інші знаки, які свідчать про те, що сміття завезено з міста Львова.

   Селищна рада звернулась до Борщівського районного відділення поліції та Тернопільської державної інспекції з охорони навколишнього природного середовища, представники яких прибули до місця вивезення сміття для відповідного документування.

   Також на місці події були присутні і громадські активісти селища, які з обуренням сприйняли факт привезення сміття на нашу територію. Обговорювалось питання встановлення блок-постів для патрулювання території щодо недопуску повторних спроб завозу несанкціонованих відходів.

   Нагадуємо, що побутові відходи Львівщини раніще було виявлено в Зборівському, Лановецькому та Бережанському районах, але у нашому районі такий випадок виявлено вперше.

   Сподіваємось, що місцева поліція з розумінням та високою відповідальністю віднесеться до оперативного реагування і вжиття відповідних заходів згідно чинного законодавства.« повернутися до списку новин