Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

13 червня 2016 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади

«Спеціаліста з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою територій об’єднаної територіальної громади виконавчого комітету селищної ради».

На конкурс документи подали: Пиріг Василь Іванович, Альбертович Юрій Ростиславович та Баландюк Валерій Антонович.

Конкурс проходив о 09.30 год. у приміщенні Скала-Подільської селищної ради в присутності екзаменаційної комісії, а саме: голови комісії – Латишевої Любов Богданівни, секретаря – Вільхового Михайла Ізидоровича, членів – Лагазюк Наталії Василівни та Бурлак Марії Михайлівни.

Екзамен на заміщення вакантної посади здавали Альбертович Юрій Ростиславович та Баландюк Валерій Антонович. Пиріг Василь Іванович в останню мить відмовився від здачі іспиту.

За результатами конкурсу Юрій Ростиславович набрав 20 балів із 20-ти можливих, Валерій Антонович набрав – 16 балів із 20-ти можливих.

Конкурсна комісія, за результатами іспиту, рекомендувала селищному голові призначити на посаду «Спеціаліста з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою територій об’єднаної територіальної громади виконавчого комітету селищної ради», кандидата-переможця Альбертовича Юрія Ростиславовича на дану посаду з присвоєнням відповідного рангу та прийняттям присяги посадової особи місцевого самоврядування згідно Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».« повернутися до списку новин