Оголошення

22 вересня  2017  року  о  11.00 год. в  приміщенні  Будинку  культури відбудеться засідання  двадцять  другої сесії Скала-Подільської   селищної   ради сьомого  скликання  з порядком денним:

1. Про уточнення  показників  селищного  бюджету  на 2017 рік.

2. Про внесення змін  до Статуту  Скала-Подільської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ  ступенів,  перейменування  та  затвердження  нової  редакції  Статуту.

3. Про  звіт  відділу  освіти  виконавчого  комітету  Скала-Подільської  селищної ради.

4. Про  затвердження  стратегії  розвитку  Скала-Подільської  об’єднаної  територіальної громади.

5. Про затвердження  Порядку  надання  інформації  розпорядниками коштів  для наповнення сторінки «Бюджет громади» на офіційному  веб-порталі Скала-Подільської  селищної ради  в  мережі  Інтернет (з додатком).

6. Про  вступ  в  асоціацію  об’єднаних  територіальних  громад.

7. Про надання  дозволу  ТОВ «Біофід  груп»  на  розробку технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  площею  0,3086 га  у власність  шляхом  викупу  в  смт. Скала-Подільська  по вул. Залізнична, 1 Б.

8. Про  розгляд  заяв  громадян.

9. Різне.