«Сила нескорених»

За підсумками обласної комісій щодо проведення краєзнавчо-народознавчої експедиції «Любіть Україну вишневу свою» під гаслом «Сила нескорених», що відбулася у Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №19, де учні учні  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів були нагороджені дипломами управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації. Понад 120 учасників з різних закладів освіти області брали участь у науково-краєзнавчій конференції, яка проводилась у двох секціях – «Кіборги сучасності – Герої України», «національно-визвольних рух у сучасній історії Української державності».

У рамках презентації  школярі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Солтис Христина (9 клас), Дісяк  Михайло (10клас), Патуляк Анна (11клас) , Зазуляк Анастасія (9клас) представили пошукову роботу на тему: « Зродились ми великої години….» (керівники: Солтис Л.О – заступник директора з виховної роботи; Кадуцький В.М. – вчитель музичного мистетства). Під час свого виступу учасники презентували книгу жителя с.Іванків, колишнього вчителя математики Іванківської школи, ветерана повстанського руху, політв’язня  Михайла Буртняка « Відлуння Холодного Яру: історія ОУН-УПА сіл Іванків та Гуштинка». Старшокласники відчули себе дослідниками, пошукавцями. Це ще один крок до розвитку краєзнавчої, пошуково-дослідницької роботи учнів.

Переглянути презинтацію можни тут

Солтис Л.О. заступник директора з виховної

роботи Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(Михайло Буртняк та його книга)