З днем пожежної охорони

Шановні працівники Скала-Подільської місцевої пожежної команди!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників пожежної охорони.

Ви обрали одну з найскладніших професій, покликану боротися із найнебезпечнішою стихією – вогнем. Інколи ціною власного життя, ви, не вагаючись, готові кинутися у вогонь, щоб прийти на допомогу людям, рятуючи і їхні життя, і їхнє майно. Це свято сильних і відважних людей. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, за самовідданість і відвагу ви здобули повагу і шану наших краян.

Успішна  участь у ліквідації пожеж і рятуваня із вогню людей – це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності  професії пожежника.

Бажаємо усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння Україні та зокрема своїй територіальній громаді.

Хай щастить Вам і Вашим сім’ям, нехай злагода та достаток завжди панують у кожній оселі, а Ваша праця  хай надалі сторицею повертається Вам здоров’ям, щастям, добром, благополуччям, а кожен день приносить усім мирне, багате майбутнє.

Хай щастить Вам.

З повагою селищний голова, колектив селищної ради.