Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Скалеччина на фестивалі «Борщівська вишиванка».

Традиційний фестиваль «Борщівська вишиванка» в цьому році був ювілейний-десятий. Вперше він проходив у статусі Всеукраїнського. Наша громада на рівні з іншими взяла участь у дійстві. Смачний борщ готували освітяни Скала-Подільської ЗОШ I-III ступенів (директор Дорож Н.В.) і шкільний повар Семчишин О.М. та колектив ЗОШ I-II ступенів (директор Ющишин О.Д.) і шкільний повар Волощук Н.І., а також кулінари Іванківської ЗОШ I-III ступенів (директор Пакуляк І.Я. ) та повар школи - Мозолюк Г.М., які отримали III-тє призове місце.  

Скалеччина була представлена виставкою вишиванок та виробами ручної роботи, які організували працівники бібліотек Скали-Подільської: Галина Німець, Галина Кулик, Лєна Биць та бібліотекар Іванківської бібліотеки Галина Ситник.  Свої роботи демонструвала знана вишивальниця Галина Царук, представивши на фестивалі понад 80 робіт.

Мальовничий  живопис демонстрував активний учасник усіх фестивалів, художник, директор Скала-Подільського краєзнавчого музею імені Мирослава Старицького Євген Шпак.

 Гості фестивалю мали змогу долучитися до акції « Україна моя вишивана», зробивши кілька хрестиків на вишитій карті України.« повернутися до списку новин