Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Відбулось планове зрізання сухих та аварійних дерев, обрізка великих гілок та кронування

   

  На території нашого селища відбулось планове зрізання сухих та аварійних дерев, обрізка великих гілок та кронування.

   Через часте падіння великих гілок і сухостійних дерев на проїзджу частину та тротуарні доріжки, за заявами жителів смт. Скала-Подільська, ДП «Благоустрій» уклав договір підряду із ТОВ «Еверест» на виконання робіт (санітарне видалення аварійних, сухостійних дерев та омолоджувальна обрізка дерев) в смт. Скала-Подільська, який має відповідні дозволи на даний вид робіт.

   Згідно екологічних норм для нормального росту й правильного розвитку дерев здійснюють догляд за кроною протягом усього життя рослин. Обрізають дерева навесні до розпукування бруньок або восени після опадання листя. Сухі гілки обрізують у міру їх виявлення впродовж року. Під час догляду за деревами застосовують три види обрізання: формувальне, санітарне й омолоджувальне. Формувальне обрізання дерев проводять у рядових та алейних насадженнях з метою збереження природної або штучної форми рослин. Санітарне обрізання крони виконують, щоб позбутися старих, хворих, сухих і пошкоджених гілок, а також гілок, спрямованих всередину крони або зближених одна з одною. Омолоджувальне обрізання виконують лише в дерев, які добре витримують підстригання та обрізання і вершина яких почала всихати, а ріст пагонів припинився.

   На даний час роботи завершені, обрізана деревина буде використана як тверде паливо у котельнях, які встановлені та які планується встановити. Використання деревного матеріалу йде повне, оскільки гілля дерев переробляється на тріску паливну (щепу).

   Після обрізання дерева сформують молоду крону, будуть милувати око та не нестимуть загроз у подальшому. « повернутися до списку новин