Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

«Зробимо Україну чистою разом!»

Кожного року проводиться всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку, метою якої є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів. Така ж акція з благоустрою «Зробимо Україну чистою разом!» відбулася і у 2017 році.

В рамках даної акції працівники місцевого самоврядування, комунальні установи, організації та заклади Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади взяли участь у прибиранні парків, скверів, придорожніх смуг, стадіонів, прибудинкових територій та ін.

Акцію «Зробимо Україну чистою разом!» проводить громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» (LDU), яка  є частиною всесвітнього руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 16 мільйонів людей в 113 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні, щоб піклуватися про екологію нашої планети.« повернутися до списку новин