День людей похилого віку

1 жовтня-День людей похилого віку.     До цього дня в Скала-Подільському  психоневрологічному   будинку-інтернаті   працівниками міської бібліотеки  проведено  годину доброти:  «Умій  творити  добро».      Про  миті  спілкування  із  старими  людьми,  цінування  Їх присутності ,  повагу  до них і піклування,  про  добро,  яке  засвічує  вогник  вдячності  розповіла   бібліотекар  Скала-Подільської  бібліотеки  для  дітей  Галина Кулик.

Про   свою  любов  до  бабусі  розказали  у  віршах  активні користувачі бібліотеки:  Величко Яна , Непеляк  Артем, Пакуляк   Максим,  Ковалишин  Яна  та Ковалишин   Ліля.

До  слова  привітання   долучилась  завідувач клубом-бібліотекою  с.Бережанка   Галина  Романюк.

Для  присутніх  звучали  пісні  у  виконанні  тріо  клубу  с. Бережанка   у  складі:  Лисої  Валентини ,

Подялюк  Лілії,  Байлук  Наталії.

Директор  будинку – інтернату   Ольга  Вараниця  була щиро вдячна  за проведений  захід,  який став  джерелом гарного настрою та вогником тепла у душах підопічних закладу, які потребують нашої уваги та піклування.