Виїзне засідання виконавчого комітету

28 листопада відбулось виїзне засідання виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради в селі Турильче, в приміщенні НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – ДНЗ».

Мету виїзду ініційовано за пропозицією виконавчого комітету з  врахуванням кількості отриманих заяв для розгляду виконавчим комітетом  даного населеного пункту, та рекомендації місцевого старости.

На засіданні виконавчого комітету буди присутні депутат села Турильче Павлюк Оксана Ігорівна, завідувач філії Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Турильчанського НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Граблюк Любов Петрівна, представники місцевих закладів культури та медицини.

Староста села Турильче Ільєв Роман Володимирович провів для членів виконавчого комітету короткий інформаційно-оглядовий екскурс, в тому числі по об’єкту навчально-виховного комплексу в якому до кінця поточного року планується відкриття відділення дитячого садка.

Члени виконавчого комітету також відвідали недавно відкритий швейний цех, роботу в якому отримали 10 жителів села Турильче.   Керівництво цеху планує в подальшому забезпечити роботою більше 20-ти жителів громади.

Наступне виїзне засідання буде плануватися по кількості поступлень заяв на розгляд виконавчого комітету,для вирішення питань пов’язаних із проблемами громадян тих чи інших населених пунктів ОТГ.

Вільховий М.І.