Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Огляд готовності  навчальних закладів до початку нового  навчального року

Відповідно до розпорядження  селищного голови від 14.08.2017р №174 проведено  огляд готовності  навчальних закладів до початку нового  2017-2018 навчального року.

Комісією у складі:

Мирончука В.П.- голови  селищної ради;

Паламарчук Л.Л- завідувача відділу освіти,

Романюк Л.В.- спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби в Борщівському районі;

Міщука О.П.- начальника місцевої пожежної команди, обстежено всі навчальні заклади та видано відповідні акти. Основна увага зверталась на стан підготовки  приміщень до нового навчального року, ефективність використання бюджетних коштів для покращення матеріально-технічної бази, вжиті заходи енергоефективності, стан санітарного забезпечення.

    Селищний голова Мирончук В.П.  промоніторив проблемні  питання функціонування  кожного закладу освіти та висловив подяку  педагогічним колективам та батькам за створення комфортних умов для навчання дітей.

Хід підготовки  закладів освіти дає впевненість, що 1 вересня школярі Скала-Подільської ОТГ прийдуть у світлі, просторі, відремонтовані класи.« повернутися до списку новин