Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Нарада з керівниками закладів освіти

   8 лютого 2018 року проведено розширену нараду з керівниками закладів освіти Скала-Подільської ОТГ щодо розгляду основних законодавчих актів ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти.

  Звернуто увагу на нові організаційні, кадрові та ліцензійні умови для шкіл та закладів дошкільної освіти. Відповідно до підпункту 6 пункту 3 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення", заклади освіти, які вже діяли на момент набрання чинності нового Закону України "Про освіту", отримують ліцензію на провадження освітньої діяльності без проходження процедури ліцензування. Окремий рівень освіти для отримання ліцензії визначений частиною 2 статті 10 Закону України "Про освіту".

  Директорами опрацьовано перелік документів, який необхідний для отримання відповідної ліцензії у сфері загальної середньої освіти та дошкільної освіти.

  Заклади середньої та дошкільної освіти можуть розпочинати свою діяльність тільки за наявності ліцензій, для їх проведення при облдержадміністрації створюється комісія.

  Ліцензування освітньої діяльності - це процедура визнання спроможності юридичної або фізичної особи надавати освітні послуги на певному рівні освіти відповідно до ліцензійних умов. 

                                                                                                         Відділ освіти« повернутися до списку новин