Семінар-практикум вчителів біології та хімії

На базі Скала – Подільського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" відбулося засідання методоб`єднання вчителів біології та хімії навчальних закладів громади на тему: «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом диференціації та індивідуального підходу».

На розгляд виносилися наступні питання:

1.     Розвиток пізнавальної активності школярів шляхом впровадження інноваційних методів та прийомів роботи, урізноманітнення форм проведених уроків та позаурочних заходів

(Полиняк Т.В. - вчитель Лосяцької ЗОШ І – ІІ ступенів).

2.     Розвиток компетентності знань учнів на уроках хімії як основа знань

(Олійник С.В. - вчитель Скала-Подільської ЗОШ І – ІІ ступенів).

3.     Тренінг щодо виконання практичних робіт з біології в 9 класі

(Пакуляк І.Я. - вчитель Іванківської ЗОШ І – ІІІ ступенів).