Оголошення

В середу 20 грудня 2017 року о 11.00 год. в Скала-Подільському будинку культури відбудеться засідання двадцять шостої сесії селищної ради сьомого скликання з наступним порядком денним:

1. Про  фінансування комунальної установи  Мельнице-Подільської селищної  ради  «Мельнице-Подільський  територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
  2. Про уточнення  показників  селищного  бюджету  на  2017 рік.
  3. Про  зміни  до  річного  розпису  асигнувань з  державного  бюджету.
  4. Про  затвердження плану соціально-економічного та культурного розвитку  Скала-Подільської  об’єднаної  територіальної  громади  на  2018-2019 роки.
  5. Про затвердження Програми соціальної підтримки  малозахищених  верств населення на  2018-2019 роки.
  6. Про затвердження Програми  забезпечення  проведення призову  громадян  на військову  службу  та мобілізаційної підготовки  на 2018 рік.
  7. Про  селищний бюджет  на  2018  рік.
  8. Про внесення  змін  до штатного  розпису  будинку культури с. Гуштин.
  9. Про  перелік  об’єктів  громадських  робіт для  засуджених  до покарання  у виді  громадських  робіт  та порушників адміністративного законодавства  на  2018 рік.
  10. Про надання дозволу ТзОВ «Сібекс» на виготовлення проектно-кошторисної документації  по реконструкції  існуючих споруд ТзОВ «Сібекс», розташованих  в заплаві  р. Збруч  в межах смт. Скала-Подільська.
  11. Розгляд заяв громадян.
  12. Різне.