Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Скала-Подільський ККП з метою зменшення обсягів ТПВ , що   вивозяться на сміттєзвалище, звертається до громади з пропозицією.

 

Починається сезон обрізки та чистки дерев. У зв’язку з чим просимо власників приватних садиб  та осіб, що мають у господарстві зелені насадження, які потребують сезонної чистки, обрізане гілля не виносити у яри, посадки та стихійні сміттєзвалища, а  складати біля своїх садиб. Воно буде збиратись силами Скала-Подільського ККП та ДП  «Благоустрій».

З метою залучення населення до сортування твердих побутових відходів Скала-Подільський ККП закликає свідомих громадян сприяти реалізації програми по роздільному збору ТПВ.  Для цього пропонуємо  придбати  в підприємства бочки  металеві  місткістю  200 л   вартістю 60 грн. за штуку (по 2 бочки на садибу: «скло» та «пластик»).

Кошти, витрачені Вами на придбання бочок, будуть зараховані в оплату за вивезення ТПВ.

Завдяки цьому громадяни (переважно приватний сектор)будуть мати змогу окремо збирати скло та пластик, які наше підприємство буде забирати відповідно до затвердженого графіку.

Дані заходи сприятимуть зменшенню загального обсягу сміття на сміттєзвалищі та покращенню екологічної ситуації.                                    

Просимо громадян не залишатись байдужими та прийняти активну участь  у  впорядкуванні нашої громади.« повернутися до списку новин