Секційні заняття вчителів-предметників

Дата: 29.08.2017 15:24

23 серпня у День Прапора на базі Скала-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (директор Дорож Н. В.) відбулась методична конференція освітян Скала-Подільської громади на тему «Методичні підходи щодо реалізації вимог Концепції Нової української школи у процесі вивчення навчальних дисциплін». Учасниками конференції були вчителі-предметники, голови методичних об’єднань. Обговорення актуальних питань проходило в межах засідань десяти секцій. Педагогічними працівниками визначено системні і компетентні сні підходи до Державного стандарту освіти; науково-методичні проблеми, над якими будуть працювати методичні предметні об’єднання вчителів. Головами методоб’єднань відділу освіти Скала-Подільської селищної ради опрацьовано з вчителями-предметниками рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу, нормативно-правові документи, зміни до оновлених навчальних програм, розглянуто плани роботи на 2017/2018 н. р. та обговорено основні теми обласної науково-методичної конференції управління освіти і науки, Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти «Реалізація концептуальних засад Нової української школи в системі реформування освітньої галузі Тернопільської області».

Робота секцій завершилась обговоренням і прийняттям конкретних пропозицій.