Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад відділу освіти

18 серпня 2016 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування відділу освіти виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради.

На посаду спеціаліста з питань діловодства та кадрової роботи відділу освіти документи подали: Дзіковська Наталія Михайлівна, Кунька Ірина Євгеніївна, Семків Юлія Олександрівна, Сидор Христина Іванівна.

На посаду спеціаліста з інформаційно-аналітичного забезпечення відділу освіти документи подали: Дубчак Роман В’ячеславович, Пазюк Іванна Михайлівна, Дзіковська Наталія Михайлівна.

Конкурс проходив о 09:30 год. у приміщенні Скала-Подільської селищної ради в присутності екзаменаційної комісії, а саме: голови комісії – Латишевої Любов Богданівни, секретаря – Вільхового Михайла Ізидоровича, членів комісії: Лагазюк Наталії Василівни, Бурлак Марії Михайлівни, Степась Галини Георгіївни, Ільєва Романа Володимировича, Баландюка Валерія Антоновича.

Екзамен на заміщення вакантної посади здавали: Дзіковська Наталія Михайлівна, Кунька Ірина Євгеніївна, Дубчак Роман В’ячеславович, Пазюк Іванна Михайлівна. На конкурс не з’явилися: Семків Юлія Олександрівна, Сидор Христина Іванівна.

За результатами конкурсу з максимальною кількістю балів (на посаду спеціаліста з питань діловодства та кадрової роботи відділу освіти виконавчого комітету селищної ради) перемогла – Кунька Ірина Євгеніївна (вчитель Скала-Подільської ЗОШ І-ІІІ ст.). Друге місце з відривом у 5 балів посіла Дзіковська Наталія Михайлівна (вчитель Скала-Подільської ЗОШ І-ІІІ ст.).

На посаду спеціаліста з інформаційно-аналітичного забезпечення відділу освіти виконавчого комітету селищної ради перемогу в конкурсі отримав – Дубчак Роман В’ячеславович (тимчасово не працюючий), який набрав 24 із 25 можливих балів. З відривом в 1 бал (23 бали) друге місце посіла – Дзіковська Наталія Михайлівна. Третє місце посіла Пазюк Іванна Михайлівна (вчитель Лосяцької ЗОШ І-ІІ ст.), яка набрала 15 балів.

Конкурсна комісія, за результатами іспиту, рекомендувала селищному голові призначити на посаду «Спеціаліста з питань діловодства та кадрової роботи відділу освіти виконавчого комітету селищної ради», кандидата-переможця Куньку Ірину Євгеніївну, на посаду «Спеціаліста з інформаційно-аналітичного забезпечення відділу освіти виконавчого комітету селищної ради» кандидата-переможця Дубчака Романа В’ячеславовича.

Поряд з цим, рекомендувати селищному голові зарахувати до кадрового резерву на заміщення вакантних посад відділу освіти виконавчого комітету селищної ради – Дзіковську Наталію Михайлівну, яка успішно здала іспити, але за конкурсною процедурою набрала меншу кількість балів.

 

 « повернутися до списку новин