Свято громади

Дата: 30.08.2017 15:47

День селища та одночасно  свято громади відбулося традиційно 28 серпня. Шкільна площа та прилеглі вулиці були заповнені гостями та учасниками дійства, яке розпочалося конкурсом «Юшка з пампушками завше разом з нами».  Делегації від кожного села об’єднаної територіальної громади представили свої кулінарні традиції та фольклор. Переможцями в конкурсі стали представники Іванкова та Гуштина. Друге місце розділили між собою жителі Ніври та Лосяча.   Колективи Скала-Подільського ДНЗ «Теремок» та « Барвінок» разом  із кулінарами села Турильче посіли третє місце. Вперше гостей свята пригощали юшкою, яку приготували селищний голова та сільські старости.  Звучали традиційні українські мелодії у виконанні духового оркестру.

Для дітей були встановлені атракціони на всі смаки та вподобання.

Усі гості свята мали можливість насолодитися мальовничим живописом місцевого художника Євгена Шпака.

Продовженням  заходу  став святковий концерт за участі аматорських  художніх  колективів та солістів об’єднаної територіальної громади, виконавця авторських пісень з Хмельниччини Володимира Сіранта, солістки з села Бурдяківці Ярини  Дрозд,  Наталії Фаліон та гурту «Лісапетний батальйон», братів  Вадима та  Євгена Гжегожевських  з  Ярмолинець, гостя з Борщева Сергія Дерія, гурту «Куми».

Селищна рада висловлює вдячність всім, хто долучився до організації проведення Дня селища.